UIDENTIFICERET KUNSTNER, Landskab, signeret Eugene Robert.

4398340. UIDENTIFICERET KUNSTNER, Landskab, signeret Eugene Robert.

olie på lærred. Ca. 180x130x10 cm inkl. ramme.

Lærreshuller, revner, farvetab. Ramme med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 282