HALSKÆDE, ENGEL RUFER OG RING, SØLV.

4398268. HALSKÆDE, ENGEL RUFER OG RING, SØLV.

1 Halskæde, sterlingsølv med åbningsbart, åbent vedhæng, stemplet „ENGELSRUFER“ hvori der kan indsættes en klokkebold, to forskellige fastgørelser, længde ca. 41 cm, diameter ca. 12 mm og 1 ring, sterlingsølv med delvis forgyldning, str. 18.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 223