LARS BESSFELDT. GULVLAMPE, „GREVIE“, ATELIER LANTERNE.

4398148. LARS BESSFELDT. GULVLAMPE, „GREVIE“, ATELIER LANTERNE.

Mørkbejdset træ og forkromet metal, skærm med lyserødt stof, justerbar højde, ca. 120 cm. Mærket.

Brugsslitage, en skrue mangler. Funktionen er ikke garanteret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.135