Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Skulpturer
439800. CARIN NILSON. (1884-1973) Skulpturer, 4 stk. Gips. "Øst", "Vest", "Nord" og "Sol". Signeret og delvist dateret 1944.
« Tilbage til genstanden