FRITZ HANSEN, sofabord, Danmark, 1990.

4397961. FRITZ HANSEN, sofabord, Danmark, 1990.

Rektangulært ark af laminat. Forkromet stålkant og underlag. Længde 120 cm. Bredde 60 cm. Højde 42 cm.

Brugsslitage. Mærker og ridser. Pletter. Snavs og pletter nedenunder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 260