BECKERS STORT STAFFELI.

BECKERS STORT STAFFELI.
4397944. BECKERS STORT STAFFELI.

Første halvdel af det 20. århundrede, højdejusterbar, hjul, max højde ca. 260cm. Størrelse foldet: ca. 169x65x66cm.

ÆNDRING: Dimensioner foldet og opdateret tillstandsrapport med billede.

Overfladeslitage, tør revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage, tør revne.

Antal besøg: 1.628