GUITARFORSTÆRKER, Fender G-DEC junior.

4397782. GUITARFORSTÆRKER, Fender G-DEC junior.

Guitar digitalt underholdningscenter. Manual inkluderet. Serienr. 07008641 Højde 33, bredde 34 cm.

Brugsslitage. Netledning mangler. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 368