BLÆSEINSTRUMENTER - TROMPET, Champion HARMONICA Hero.

4397677. BLÆSEINSTRUMENTER - TROMPET, Champion HARMONICA Hero.

Længde trompet 54cm
Længde Harmonika 17cm.

Trompetens ventiler er træge og fastklemte
Brugsslitage, ridser og stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde trompet 54cm
Længde Harmonika 17cm.

Brugsslitage, ridser og stød.

Antal besøg: 300