FRANS OSSIAN ANDERSSON. Olie på panel, signeret.

4397614. FRANS OSSIAN ANDERSSON. Olie på panel, signeret.

Ca. 40x154 cm. Træramme ca. 51x65 cm.

Nogle mindre mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nogle mindre mærker.

Antal besøg: 227