ROLF SUUP. Samisk korstang, signeret RES.

4397598. ROLF SUUP. Samisk korstang, signeret RES.

Længde 49 cm.
Materiale:
Rowan, horn, tin, næver.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 49 cm.
Materiale:
Rowan, horn, tin, næver.

Brugsslitage.

Antal besøg: 314