ANDERS SUNNA. Halvhornkniv/Samsmedet.

4397494. ANDERS SUNNA. Halvhornkniv/Samsmedet.

Lavet af læder, birk og indgraveret rensdyrhorn i stiliseret indretning.
Monogram signeret.
Længde kniv: 20 cm
Længde inklusive kappe: 23 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Monogram signeret.
Længde kniv: 20 cm

Mindre slitage.

Antal besøg: 362