MUNKESTOL, omkring 1900.

MUNKESTOL, omkring 1900.
4397450. MUNKESTOL, omkring 1900.

Farvet eg, skåret indretning. Løst polstrede sæder. Højde ca 87, sædehøjde 45, bredde 48, længde 56cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Det er ustabilt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 237