JOSEP GUINOVART. Sammensætning.

4397371. JOSEP GUINOVART. Sammensætning.

Litografi.
Signeret og dateret 1972.
72x50 cm.

I god stand. Træramme med beskyttende skærm. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi.
Signeret og dateret 1972.
72x50 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 184