MOTORCYKEL, DKW RT 125, 1971.

MOTORCYKEL, DKW RT 125, 1971.
4397218. MOTORCYKEL, DKW RT 125, 1971.

Registreringsnummer: GCT 887.
Modelår: 1971.
Fratrådt.
Sidst inspiceret: 2013-09-06.
Måleposition: Se billede.
Ikke eksport.

Brugsslitage.
Rust opstår.
Ridser, mærker.
Der mangler et badge på tanken.
Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Registreringsnummer: GCT 887.
Modelår: 1971.
Fratrådt.
Sidst inspiceret: 2013-09-06.
Måleposition: Se billede.
Ikke eksport.

Brugsslitage.
Rust opstår.
Ridser, mærker.
Ikke funktionelt testet.

Antal besøg: 2.633