MOTORCYKEL, BMW R1150GS, 2000.

4397168. MOTORCYKEL, BMW R1150GS, 2000.

Registreringsnummer: REZ 283.
Modelår: 2000.
Fratrådt.
Sidst inspiceret: 25.04.2012.
Kilometertal: 4775 miles.
Ikke eksport.

Brugsslitage.
Snavs, pletter.
Mindre mærker, ridser.
Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Registreringsnummer: REZ 283.
Modelår: 2000.
Fratrådt.
Sidst inspiceret: 25.04.2012.
Kilometertal: 4775 miles.
Ikke eksport.

Brugsslitage.
Snavs, pletter.
Mindre mærker, ridser.
Ikke funktionelt testet.

Antal besøg: 3.119