KNUT NORMAN. OLIE PÅ PANEL, signeret.

4397144. KNUT NORMAN. OLIE PÅ PANEL, signeret.

33x42 cm
ramme dimensioner 46x54 cm.

sædvanlig slitage.

Kunstner/designer

Knut Norman (1896–1977)

Få foretaget en gratis vurdering!

33x42 cm
ramme dimensioner 46x54 cm.

sædvanlig slitage.

Kunstner/designer

Knut Norman (1896–1977)

Antal besøg: 206