TREHJULET CYKEL. 1960'erne.

TREHJULET CYKEL. 1960'erne.
4397108. TREHJULET CYKEL. 1960'erne.

Sædehøjde 32 cm, længde 65 cm, bredde 35 cm.

Overfladerust især på styr og frontskærme. Tørre revner i dæk. Ridser, gnidning, aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 170