KLODEN. Med belysning, 20. århundrede.

4397097. KLODEN. Med belysning, 20. århundrede.

Højde ca. 43 cm.
Diameter ca. 32 cm.

Brugsslitage og mærker.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 43 cm.
Diameter ca. 32 cm.

Brugsslitage og mærker.

Antal besøg: 182