BORDLAMPE, Ewå, Värnamo 1960'erne.

4396992. BORDLAMPE, Ewå, Värnamo 1960'erne.

Bund og skærm i lakeret metal. Modell B-72
Højde ca. 46 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 46 cm.

Antal besøg: 168