BARBORD, 20. århundrede.

BARBORD, 20. århundrede.
4396860. BARBORD, 20. århundrede.

Fineret i forskellige træsorter, med klapper, total længde ca. 210 cm, bredde ca. 70 cm. Højde ca. 106 cm.

Slid, ridser, mærker, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, ridser, mærker, skader.

Antal besøg: 219