HYLDE, med krom ramme, moderne.

4396796. HYLDE, med krom ramme, moderne.

Højde: ca. 185 cm.
ca. 180 x 40 cm.

Brugsslitage.
Hylde med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 185 cm.
ca. 180 x 40 cm.

Brugsslitage.
Hylde med ridser.

Antal besøg: 239