OSCAR LYCKE. olie på lærred, signeret.

4396663. OSCAR LYCKE. olie på lærred, signeret.

Ca 27x43, træramme ca 37x53 cm.

Lærred med trykskader. Mindre nålehuller. Ustrakt lærred. Pletter og mærker.

Kunstner/designer

Oscar Lycke (1877–1927)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Oscar Lycke (1877–1927)

Antal besøg: 273