VÆGUR. To, Union Stjernesund, Hedemora og Westerstrand.

4396590. VÆGUR. To, Union Stjernesund, Hedemora og Westerstrand.

Union Stjernesund, Hedemora, mål ca. 47 x 30 cm.
Westerstrand, mål ca. 28 x 30 cm.

Brugsslitage, pendul mangler.
Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, pendul mangler.

Antal besøg: 166