SKIBSUR og BAROMETER, Stockburger.

4396589. SKIBSUR og BAROMETER, Stockburger.

Bredde 49,5 cm.
Højde 27,5 cm.
Dybde vægmonteret 11,5 cm.

Brugsslitage, ikke fuldt afsluttet. Ikke testet, der gives ingen funktionel garanti.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 49,5 cm.
Højde 27,5 cm.
Dybde vægmonteret 11,5 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 402