GERDA ÅKESSON, litografi, ballerinaer.

4396569. GERDA ÅKESSON, litografi, ballerinaer.

Signeret og nummereret 144/260.
Rammemål 70x64cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 70x64cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 289