BORDBAROMETER, Genia.

BORDBAROMETER, Genia.
4396541. BORDBAROMETER, Genia.

Barometer og termometer
Dimensioner: ca. 16x11cm.

Brugsslitage er ridser og skrammer til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Barometer og termometer
Dimensioner: ca. 16x11cm.

Adresse

Bryggerivägen 17b
79237 Mora
Sverige

Placering
Stora Salen A
Antal besøg: 182