SOFABORD, TEAK MIDT I DET 20. ÅRHUNDREDE.

4396368. SOFABORD, TEAK MIDT I DET 20. ÅRHUNDREDE.

af afrundet rektangulær form, på tilspidsede understøtninger og forenet af en underdel, 116 cm x 40 cm x 40 cm høj.

Slag, skrammer, ridser, mærker og slid, der svarer til alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 324