DIAMANTRING 0,2ctw, søskenderring, K18 hvidguld.

4395976. DIAMANTRING 0,2ctw, søskenderring, K18 hvidguld.

Søskenderring med 2 brillantslebne diamanter, i alt ca 0,2ct, 18K hvidguld
Farve M
Stemplet 18K, kattefod
Indgraveret 0.2
Ringstørrelse ca. 16,5

Samlet vægt ca. 3,99 gram.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Farve M
Stemplet 18K, kattefod
Indgraveret 0.2
Ringstørrelse ca. 16,5

Samlet vægt ca. 3,99 gram.

Overfladeslitage.

Antal besøg: 271