FILIPPA ARRIAS. „Selvportræt“.

4395745. FILIPPA ARRIAS. „Selvportræt“.

Blyant og trækul på papir, 39 x 31, 49 x 43 cm. Signeret og dateret Filippa Arrias 96.

HERKOMST
Johan Wallin Samling, Uppsala
Kunst for Globe-fonden.

Ikke undersøgt uden for rammen.

For spørgsmål og en detaljeret tillstandsrapport bedes du kontakte enten jonas.malmberg@auktionsverket.com eller joakim.geiger@auktionsverket.com.

Tema

Art for the Globe - Femmes

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST
Johan Wallin Samling, Uppsala
Kunst for Globe-fonden.

Tema

Art for the Globe - Femmes

Antal besøg: 369