Gulvlampe/kandelabra lampe.

Gulvlampe/kandelabra lampe.
4395708. Gulvlampe/kandelabra lampe.

gulvlampe/kandelaberlampe, udskåret og lakeret trækonstruktion, forsynet med brænder
Dimensioner ca.: h 106 cm, diameter 50 cm.

Alderstilpassede tegn på brug og gnidning, ridser og gnidning på steder. Der er ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 156