SPISEGRUPPEN, 7 dele, midten af det 20. århundrede.

439536. SPISEGRUPPEN, 7 dele, midten af det 20. århundrede.

Malet. Bord og syv stole. Åben ryg, løst polstret sæde. Koblet benstilling. Bord med to ilægsplader á 30 cm. Diameter 105. Højde 73 cm.

Brugsslitage. Mindre farvetab. Lidt ustabilt bord.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 623