JAN SVENUNGSSON. Unavngivet.

JAN SVENUNGSSON. Unavngivet.
4395337. JAN SVENUNGSSON. Unavngivet.

Olie på lærred, 99x 65 cm, inkl. ramme 102 x 68 cm. Signeret og dateret a tergo Jan Svenungsson 1986-1987.

God kondition.

Kunstner/designer

Jan Svenungsson (Født 1961)

Få foretaget en gratis vurdering!

God kondition.

Kunstner/designer

Jan Svenungsson (Født 1961)

Antal besøg: 525