WALDEMAR LORENTZON. „Digt om efteråret“, litografi.

4395056. WALDEMAR LORENTZON. „Digt om efteråret“, litografi.

E A, signeret Waldemar Lorentzon, ca. 42 x 52 cm, inkl. ramme 58 x 66 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Waldemar Lorentzon (1899–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Antal besøg: 340