DISPLAYSKAB, amerikanske møbler, 1980'erne.

439496. DISPLAYSKAB, amerikanske møbler, 1980'erne.

Mærket CSA, stemplet amerikanske møbler.

Brugsslitage. Der mangler en knap på lugen. Et dørhåndtag defekt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 541