G.A.D., BORD MED STENPLADE. Sæbet birk, skåret i diabase.

4394676. G.A.D., BORD MED STENPLADE. Sæbet birk, skåret i diabase.

Plak og stempelmærke, dateret 2006.
Højde ca. 51 cm
81,5x50 cm.

Ubetydelige ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 51 cm
81,5x50 cm.

Ubetydelige ridser og mærker.

Antal besøg: 1.726