LITOGRAFI I BEGRÆNSET OPLAG.

LITOGRAFI I BEGRÆNSET OPLAG.
4394627. LITOGRAFI I BEGRÆNSET OPLAG.

Indrammet blyant signeret litografi 64/100, signeret Obican, rammestørrelse 52cm x 74cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Adresse

2 Baron Court
Chandlers Way
Southend on Sea
SS2 5SE
Storbritannien

Placering
Paintings 5
Antal besøg: 157