4394537. FILIPPA ARRIAS. Selvportræt.
Blyant og trækul på papir, 45 x 36, inklusive ramme 60 x 50 cm. Signeret og dateret Filippa Arrias - 96.
HERKOMST
Johan Wallin Samling, Uppsala
Kunst for Globe-fonden.
Ikke undersøgt uden for rammen.
For spørgsmål og en detaljeret tillstandsrapport bedes du kontakte enten jonas.malmberg@auktionsverket.com eller joakim.geiger@auktionsverket.com.
Art for the Globe - Femmes