HERMÈS, armbånd „Collier de Chien“.

4394534. HERMÈS, armbånd „Collier de Chien“.

Cognac kalveskind med hvide syninger, forgyldt og justerbart spænde og Medor nitter med ring. Mærket „HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE“.
Bredde 4 cm, længde ca. 20,5 cm, diam. ca. 6 cm.
Med original æske.

Ubetydeligt slitage, læder med patina.

Tema

Exclusive at Kolonn

Få foretaget en gratis vurdering!

Med original æske.

Tema

Exclusive at Kolonn

Antal besøg: 668