TEAKBORD, midten af det 20. århundrede.

4393827. TEAKBORD, midten af det 20. århundrede.

Tabel med hollandsk ekstrakt.
Dimensioner: længde 122, bredde 83, højde 75 cm, maksimal længde med to udtræksskiver 212 cm.

Brugsslitage
pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tabel med hollandsk ekstrakt.

Brugsslitage
pletter.

Antal besøg: 484