SPINDELUR, sølv, England, 17./19. århundrede.

4393796. SPINDELUR, sølv, England, 17./19. århundrede.

Diameter 64 mm.

Aldersslitage med beskadigelse af urskiven, ikke funktionstestet.

Nøgler mangler.

Tema

Pocket Watches

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 64 mm.

Nøgler mangler.

Tema

Pocket Watches

Antal besøg: 201