GERHARD HENNING. Orientalsk kvinde, radering, monogram signeret og dateret 1914.

439379. GERHARD HENNING. Orientalsk kvinde, radering, monogram signeret og dateret 1914.

Tallerkenstørrelse 6,4 x 6,0 cm.
Samlet mål inkl passpartout 52 x 42 cm.

Gulning, brug/aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulning, brug/aldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 509