LOFTLYSEKRONE, 20. århundrede.

4393685. LOFTLYSEKRONE, 20. århundrede.

Hængslet med prismer, 5 lyspunkter, Højde uden kæde ca.60 cm, diameter ca.47 cm.

Det nederste prisme mangler.
Ikke funktionstestet, ikke fuldt gennemgået, der gives ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Det nederste prisme mangler.

Antal besøg: 81