JAN STENVINKEL. „Fin gran“.

JAN STENVINKEL. „Fin gran“.
4393637. JAN STENVINKEL. „Fin gran“.

Farvelitografi, signeret og nummereret 165/300.

66 x 50 cm.

Ikke indrammet. I mappen. Mappen med dedikation.

Kunstner/designer

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

66 x 50 cm.

Kunstner/designer

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Antal besøg: 211