PASCALE HEMERY. GRAND LOUVRE.

PASCALE HEMERY. GRAND LOUVRE.
4393584. PASCALE HEMERY. GRAND LOUVRE.

Linocut, nummereret 'E.A. 1/10', med titel, signeret og dateret 2004, 50 x 32 (ark), 63 x 44 (ramme).

Godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Godt.

Antal besøg: 196