JULIENNE BRAHAM. STI PÅ BAKKETOPPEN.

4393533. JULIENNE BRAHAM. STI PÅ BAKKETOPPEN.

Olie på lærred, signeret, 45 x 34cm (billede), 58 x 48cm (ramme).

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Antal besøg: 257