ARMBÅNDSUR, Titus Matic, Genève.

4393472. ARMBÅNDSUR, Titus Matic, Genève.

Guld på stål
Automatisk
Datovindue
34 mm
Ref. 7978.

Armbånddefekt/mangler dele. Slid, slid, ridser. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Guld på stål
Automatisk
Datovindue
34 mm
Ref. 7978.

Antal besøg: 272