OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLIE PÅ LÆRRED, signeret Ekelund.

4393342. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLIE PÅ LÆRRED, signeret Ekelund.

Billedmål 41 x 50 cm.
Rammemål 55,5 x 65 cm.

Betingelse for brug, revner, farvefrigivelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 41 x 50 cm.
Rammemål 55,5 x 65 cm.

Antal besøg: 186