ET BEGRÆNSET OPLAG SIGNERET TRYK.

4393198. ET BEGRÆNSET OPLAG SIGNERET TRYK.

med titel, dateret og signeret til margen, senere indrammet og glaseret, 48cm x 58cm samlet.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Antal besøg: 143