SKRIVEBORD MED SKODDER, CA 1900, EG.

4393112. SKRIVEBORD MED SKODDER, CA 1900, EG.

Tre dele, såkaldt købmands skrivebord.
Top med skodder, rum og skuffe.
Nederst med ni udtræksskuffer.
Højde 102cm.
Bredde 137cm.
Dybde 80cm.

Slid og slid på overfladen, ridser, mærker, pletter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 102cm.
Bredde 137cm.
Dybde 80cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 691