JOEL KIRK. BLYANTSIGNERET LITOGRAFI.

4393086. JOEL KIRK. BLYANTSIGNERET LITOGRAFI.

Joel Kirk (1948-), blyantsigneret begrænset 82/500 litografi af en familie af gorillaer, størrelse 70cm x 80cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 186